تبلیغات
دوست داران زبان فرانسه - زیباترین شهرهای فرانسه - بندر مارسی

زیباترین شهرهای فرانسه - بندر مارسی

  کشور فرانسه بدلیل داشتن مکان های تاریخی و دیدنی و جاذبه های توریستی یکی از پر توریست ترین کشورهای جهان شناخته می شود. به طور میانگین تعداد باورنکردنی 82 میلیون نفر در سال از این کشور فرانسه بازدید کرده اند!!! مردم از سراسر جهان هر ساله مجذوب فرهنگ کشور فرانسه، مناظر دیدنی، سبک جذاب آشپزی فرانسوی و غذاهای خوشمزه، قصرهای تاریخی زیبا و نوشدینی های متنوع این کشور شده اند!!! شهر های مهم فرانسه در جذب توریست بسیار پر اهمیت هستند. در این مطلب در مورد بندر مارسی که یک شهر زیبا در کشور فرانسه است مطالبی آماده کرده ایم. در آینده در مورد دیگر شهر های زیبای فرانسه نیز مطالبی آماده خواهم کرد. 

  1- بندر مارسی: این شهر، یکی از قدیمی ترین شهرهای فرانسه و حتی اروپا است. بندر مارسی با داشتن سواحل زیبا در جنوب شرقی کشور فرانسه واقع شده است. آب و هوای خوب، آثار تاریخی مربوط به دوران رومیان، معماری قرون وسطی، دانشگاه های فراوان و صنایع مختلف از خصوصیات مهم این شهر ساحلی فرانسه می باشد.

  از دیدگاه تاریخی، شهر مارسی مهم ترین بندر تجاری فرانسه است. مارسی، بعد از پاریس و لیون بزرگ ترین شهر فرانسه، و همچنین بزرگترین بندر مدیترانه ای نیز می باشد. آب و هوای مدیترانه ای از جذابیت های بندر مارسی است.

  http://www.touropia.com/best-places-to-visit-in-france/

  wikipedia.com

    پنجشنبه 4 تیر 1394         ساعت 06:00 ق.ظ            نظرات